O organizerze myślałam będąc już w ciąży ale nie podobało mi  się, że nie ma w nim żadnego zamka.
Oglądałam i oglądałam, a w między czasie zmieniałam torby i  sposoby pakowania rzeczy na spacer.
Po prawie 2 latach od kiedy po raz pierwszy miałam w rękach organizer z tej firmy zdecydowałam się na zakup.

 Ciągle brakowało mi  miejsca na kartę płatniczą, telefon i bidon na picie. Te 3 rzeczy były moją bolączką. Prawda jest taka, że można się schylić do torby i przetrzepując ją po raz dziesiąty szukając  np. bidonu. Telefon można nosić w spodniach lub w kurtce jeśli akurat się ma taki strój z kieszeniami. Można też  go trzymać w ręce. Innym sposobem jest zabranie ze sobą malutkiej torebki na ramię ( ten sposób moim zdaniem jest najlepszy ale również nie doskonały). Kolejnym sposobem rozwiązania tego problemu jest  nabycie organizera.

Dlaczego zdecydowałam się na zakup tego konkretnego organizera? Co się zmieniło w wersji z 2019?
Oczywiste będzie, że podobał mi się wzór ale kropkę nad „i” postawił maleńki zameczek w środku którego cały czas brakowało mi  w poprzednich kolekcjach. Dodatkowo w organizerach denko zostało poszerzone o 5cm. Producent  chwali się też udoskonaleniem surowca z którego jest wykonany organizer dzięki czemu ma być bardziej trwały i wodoszczelny.


Uwierzcie mi, że mimo maleńkich gabarytów zmieściłam tam: bidon córki, mój bidon z wodą, gigantyczny portfel, okulary w etui, filtr przeciwsłoneczny, klucze, paczkę chusteczek higienicznych, telefon i jeszcze bym dała radę coś tam wcisnąć.
Jeśli jednak myślisz żeby kupić organizer zamiast torby to niestety moim zdaniem wszystkiego tam nie zmieścisz. Chyba że niewiele potrzebujesz. Ja jestem z tych mam co noszą ze sobą pół domu.
Nie tylko pieluchy i mokre chusteczki. Noszę też ciuchy na zmianę min. awaryjną bluzę i czapkę bo przecież pogoda jest nieobliczalna. Spray na komary i kleszcze, żele antybakteryjne, śliniak i wiele innych rzeczy 😉 Ale to wszystko trzymam pod wózkiem  w torbie.

Z tego co się dowiedziałam od koleżanki to po jakimś czasie nadruk na organizerach  przeciera się . Ona ma wzór Aspen boho,  ponieważ są tam białe elementy to praktycznie nie widać wytarć. Białe elementy maskują optycznie wytarcia.


Decydując się na zakup w zestawie otrzymujemy zaczepy do wózka plus woreczek z serdeuszkiem. Cena organizera to ok. 189 zl
Podsumowując jak najbardziej polecam zakup organizera. Jeśli chodzi o ten konkretny z la millou czas pokaże jak będzie z jego eksploatacją. Na razie jestem bardzo zadowolona, że wszystko z czego najczęściej korzystam mam pod ręką.

A co Ty sądzisz o organizerze  do wózka jako udogodnieniu podczas spacerów z dzieckiem? Jeśli masz organizer z la millou podziel się swoją opinią czy warto właśnie taki wybrać a może wręcz przeciwnie ?

Share: