Na prezent świąteczny córka dostała wspaniałą całą drewnianą kuchnię z wyposażeniem z firmy Little Dutch.
Kuchnia jest przepiękna w kolorze naturalnego drewna, delikatnego błękitu i mięty.

Kuchenka składa się z piekarnika z otwieranymi drzwiczkami, półeczek na przetwory, metalowego zlewu z kranikiem i kurkami(można nimi obracać), trzech palników, które przy kręceniu wydają dźwięk “kliknięcia” oraz zegara z ruchomymi wskazówkami.

W wyposażeniu mamy łyżki, garnek z pokrywką, patenie oraz solniczkę i pieprzniczkę – wszystko wykonane z polerowanego drewna. Dodatkowo producent dodał kuchenną rękawicę, która nie wiedzieć czemu cieszy się niesamowitym powodzeniem wśród odwiedzających nas dzieci.

Przyznam się bez bicia, że jestem wielką fanką zabawek z Little Dutch i już Wam mówię dlaczego .
Zabawki są przepięknie wykonane z dbałością o każdy szczegół, nie zużywają się tak szybko jak inne zabawki, nic nam nie odprysnęło ani nie uległo zniszczeniu, a nie trzymam ich pod kloszem. Innym aspektem jest kolorystyka, która jest miodem na moje serce ( bo wiadomo rodzice lubią kupić zabawki, które im się też podobają).

Dodam jeszcze, ze Kruszynka dostała kuchnie gdy miała 11 mż. i była to miłość od pierwszego wejrzenia, która trwa do tej pory.
Jednak największymi szczęściarzami są domownicy bo codziennie Kruszynka daje nam do spróbowania swoje wyroby, które są tak dobre, że achy i ochy nad wspaniałościami które wyszły spod jej rączek nie mają końca.???
Koszt kuchni to ok 440 zł

Share: