Każda kobieta po porodzie powinna zadbać o swój wygląd. Dziś ja zdradzę Wam moje sposoby by być piękna w okresie pierwszych dwóch -trzech miesięcy po porodzie.

1. Od rana miej dobre nastawienie zobaczysz wszystko się uda. Możesz wszystko !
2. Koło 9-10 zacznij wizualizować samą siebie pod prysznicem. Koło 11- 12 gdy już poczujesz odświeżenie warto skorzystać z wilgotnych chusteczek.
3. Zasada małych kroczków jest tu kluczowa np. nałóż pastę na szczoteczkę i wróć do dziecka za godzinę idź umyj górne zeby a za jakiś czas dolne. Jeśli nie udało ci się umyć zębów nie bądź dla siebie zbyt surowa poprostu wyplucz je płynem do higieny jamy ustnej.
4. Chcesz podobać się mężowi pamiętaj, że mężczyźni są wzorkowcami i zwracają uwagę na ubiór dlatego wskoczyć w czystą piżamę tuż przed jego powrotem (to bardzo ważne aby było tuż przed jeśli karmisz piersią będziesz wiedzieć dlaczego).
4. Nawilżanie skóry niezwykle istotny aspekt bycia piękna, dlatego pamiętaj by chociaż przed spaniem przepłukać twarz woda (minimum raz w tygodniu).
5. Masz swój ulubiony krem połóż go w zasięgu wzroku przy łóżku. Już sam jego widok powinien Ci poprawić koloryt skóry.
5. Ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne dlatego noś swój kochany ciężarek 12 – 24 godzin na dobę.
6. Na koniec dieta nie ma nic ważniejszego od zdrowego odżywiania. W tym okresie proponuje głodówkę. 2-3 posiłki dziennie( jeśli masz łaskawe dziecko.)

Powodzenia niech nadludzka siła matki będzie z Tobą !

Share: